TroyPark Avm

Tanınmış onlarca markaya ev sahipliği yapan TROYPARK içinde elektronik mağazası, çeşitli alışveriş ihtiyaçlarına cevap veren tanınmış markalar, sağlıklı lezzet durakları ve hipermarket bulunmaktadır.Hem çocuklar hem yetişkinler için alışveriş, yaşam, eğlence olanakları ile donatılan TROYPARK; bünyesinde DOĞTAŞ ve Kelebek markalarını da barındıran Doğanlar Holding’in bir yatırımıdır.

Mobilya, inşaat, enerji, gıda, tarım sektörlerindeki başarılı girişimleriyle ülkemizin en büyük 100 grubu arasında yer alan Doğanlar Holding Çanakkale’nin ve Türkiye’nin gururudur. Grubun en tanınmış markalarından Doğtaş Dünya’da 65 ülkede mağazaya sahiptir.TROYPARK modern ve renkli mimarisi, kent içindeki hâkim konumu ve kolay ulaşımıyla hem şehir sakinleri hem de yolcular için cazip bir uğrak noktasıdır.

Ayrıca TROYPARK konseptiyle Çanakkale için çağdaş bir mekân yaratan Doğanlar Holding; AVM içinde yarattığı mekânlarla keyifli alışveriş ve lezzet duraklarına yatırım yapmak isteyen tüm yatırımcıları beklemektedir.Şehrin yeni cazibe ve yaşam merkezi olacak TROYPARK; Çanakkale için ilk olmanın dışında profesyonel işletmecilik anlayışıyla bünyesinde yer alacak tüm kiracılarını WIN WIN (Kazan Kazan) iş modeliyle desteklemektedir.

Gerçekleştirdiği etkinliklerle de Çanakkale için bir “Yaşam ve Kültür” merkezi olan TROYPARK; kentin sosyo-ekonomik açıdan nitelikli kitlesinin tercih ettiği bir noktadır.